Zadzwoń do nas: 75 72 42 004

Meble na miarę

Jeśli design i ergonomia użytkowania może dawać szczęście, to możemy pochwalić się rzeszą Klientów indywidualnych, których uszczęśliwiliśmy efektami naszej pracy. Zlecenia dla osób prywatnych wykonywane przez Meble na Miarę w 80% stanowią kuchnie.

Specjalizujemy się w wykonawstwie i montażu mebli kuchennych, niemniej chętnie podejmujemy się realizacji zleceń związanych z gustowną aranżacją, projektowaniem, zabudową wnętrz. Klienci cenią także nasze szafy przesuwne, meble biurowe, regały, zabudowy wnęk. Realizację projektów opieramy o podzespoły renomowanych firm.

Historia firmy Meble na Miarę sięga roku 1990, kiedy to powstał Zakład Produkcyjno – Usługowo – Handlowy GERY, specjalizujący się w produkcji mebli. Działalność pierwotnie prowadzona była w Jeleniej Górze, a w roku 1992 firma przeniosła się do Leśnej. Pierwsze lata działalności, to produkcja mebli tapicerowanych.  Z czasem wyspecjalizowaliśmy się jednak w produkcji mebli na zamówienie.

Oferta Meble na Miarę obejmuje:

  • kuchnie na wymiar
  • szafy wnękowe
  • zabudowy biur, hoteli, przedszkoli, szkół, aptek, hurtowni, sklepów
  • meble łazienkowe
  • nietypowe zabudowy meblowe

 

Sukces zawdzięczamy łączeniu wieloletniego doświadczenia z energią młodej kadry. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych stolarzy, którym do dyspozycji oddajemy nowoczesny park maszynowy. Nad wizualizacjami czuwają nasi projektanci. Połączenie czynnika ludzkiego i dopasowanego sprzętu stanowi klucz do rozwoju naszej firmy.

Wykonujemy również inne zlecenia branżowe, zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą przygotowaną do Państwa potrzeb. Z usług naszej firmy stale korzystają partnerzy instytucjonalni, tacy jak: Eltur Global (Ośrodek „Złoty Sen w Złotnikach Lubańskich), Hotel „Leliwa” w Leśnej, Fabryka „Baworowo” S.A., ZPJ „Dolwis” S.A., jeleniogórski „Zremb” , FK  TEAM, Gimnazjum w Leśnej, Szkoła Podstawowa w Smolniku, Urząd Miejski w Leśnej, Przedszkole w Leśnej, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Smolniku, Sklepy „5-ka” Stanisława Wojtusika (Lubań, Chojnów, Bolesławiec) oraz wiele innych sklepów, pensjonatów i aptek na terenie miejscowości Leśna, Lubań, Bolesławiec, Lwówek Śląski, Świeradów Zdrój, Szklarska Poręba, Jelenia Góra.

Nasza oferta zawiera bezpłatne przygotowanie poglądowej wizualizacji mebli z pomocą specjalistycznego oprogramowania. Wizualizacja będzie opierała się o układ i wymiary Państwa przestrzeni do zagospodarowania, istnieje także możliwość wykonania samej wizualizacji aranżacji wnętrza jako drobnej usługi.

Zamówienie mebli bez odwiedzenia naszej firmy? Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić do nas lub przesłać maila, a wstępny projekt zostanie wykonany bez fatygowania się do naszej siedziby. Oferujemy również możliwość skompletowania i zamówienia w Państwa imieniu sprzętu AGD.